Zlaté kroužky s obsidiánem - náušnice

Úvod Kroužkované šperky Náušnice Zlaté kroužky s obsidiánem - náušnice

Zlaté kroužky s obsidiánem - náušnice

Náušnice ze zlatých kroužků s korálkem obsidiánu. 

 
Dostupnost: vyprodáno
Počet ks: 0 ks
116,- Kč105,- Kč

Zlaté kroužky s obsidiánem - náušnice

Naprosto jedinečné a neokoukané náušnice jsou zhotoveny z jednotlivých kroužků. Kroužky jsou z eloxovaného hliníku, barevně stálé, lesklé, lehké, nevyvolávají alergie. Náušnice doplňuje korálek obsidiánu. Jsou zavěšeny na háčku z oceli 304 se zlatou galvanizací.

 

Velikost: průměr 2cm

 

Barva: kroužky zlaté barvy, obsidián - černá

 

Veškeré komponenty ocelové.

 

Baleno na bižuterní kartě v zip sáčku. Vhodné jako dárek.

 

Obsidián:

 

Léčebné využití: posiluje zažívací orgány, detoxikace organismu, snižuje bolest při artritidě a potížích s klouby, léčí záněty vyvolané bakteriemi, přírodní antibiotikum.

Užití: sebevědomí, věštění, ochrana, uzemnění, klid

Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetě Saturn a elementu ohně.

Zavádí vás do vašeho nejhlubšího nitra a vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené rozpory, jež byly odsunuty do podvědomí. Je to velmi silný ochranný kámen před magickými útoky, zlem a veškerou negativitou. Má dvojaký charakter: ochraňuje nositele před špatnými vlivy, ale může též pomáhat špatným lidem v nekalých kouscích. Dodává víru ve vlastní síly a schopnosti, ale může vyvolat i deprese. Pomáhá oprostit se od vnějších vlivů, může prolomit všechny blokády, aktivuje logické myšlení. Tento kámen je vhodný mít při sobě při zkouškách a důležitých rozhodnutích. Pro své silné a dvojaké účinky by měl být nošen s regulujícím křišťálem.

Barvy: černá, hnědá, rudá, zlatavá

Naleziště: USA, Mexiko

Technický popis: felzická, vulkanická vyvřelá hornina. Přírodní vulkanické sklo obsidián vzniká prudkým zchladnutím lávy, má výrazný lesk a lom, pro svoji štěpnost vhodný k výrobě nástrojů. Typický obsidián je černý, rudé a hnědé odstíny tvoří přítomnost hematitu a tzv. vločkový obsidián tvoří kulovité agregáty s jehlicovitými krystaly.

Copyright 2018 - 2019 © Kroužky na techniku chainmaille - kroužkování, šperky