Magnezit v pláštíku z chirurg. oceli

Úvod Kroužkované šperky NáhrdelníkyMagnezit v pláštíku z chirurg. oceli

Magnezit v pláštíku z chirurg. oceli

Kámen v kombinaci s kroužky z chirurg. oceli.

Kód: J34
 
Dostupnost: vyprodáno
Počet ks: 0 ks
355,- Kč

Magnezit v pláštíku z chirurg. oceli

Tento přívěsek kombinuje přírodní minerál - magnezit (bílý howlit) a kroužky z chirurgické oceli (ocel 316L). Kroužky jsou kvalitní, barevně stálé, lesklé, nevyvolávají alergie. Díky svým vlastnostem vám vydrží dlouho krásné.

 

Kroužky tvoří kolem magnezitu obojek. Kámen se v nich může protočit, nemůže však vypadnout. Není zde použito žádné lepidlo. Nemusíte se tedy bát ani vody :)

 

Kámen měří 4,5 x 3,5cm. Je bílý s šedavými žilkami. Dodáván společně s kvalitním řetízkem z chirurg. oceli o délce 50cm.

 

Magnezit/ Howlit bílý

Léčebné využití: pomáhá ukládat vápník v těle, detoxikuje, neutralizuje tělesné pachy, uvolňuje svaly a křeče, pomáhá při menstruaci, přináší úlevu při migrénách, léčí střeva, žaludek, ledvinové kameny, močový měchýř, křečové žíly. Hojí zuby a zubní kazy, zrychluje metabolismus tuků, snižuje cholesterol, zpomaluje krevní srážlivost, snižuje horečky a zimnici, prevence proti arterioskleróze, angině pectoris a dalším srdečním chorobám.


Užití: klid, harmonie, meditace, uvolnění, léčení


Vlastnosti: receptivní, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.
Přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.


Barvy: bílý, žlutavý, šedý


Naleziště: Austrálie, Brazílie, USA, Zimbabwe, Čína, Turecko, Rusko


Technický popis: karbonát,uhličitan hořečnatý, průhledný až průsvitný, skelného lesku, dokonalé štěpnosti, magnezit, který je dost často nabízen pod názvem howlit.


Stupeň tvrdosti: 4

Dodání zboží

Reklamační řád

Copyright 2018 - 2020 © Kroužky na techniku chainmaille - kroužkování, šperky