Akční nabídky
 6,6/1,2 100 ks Limetka
81,- Kč (3,35 €)
Novinky
Přestavba eshopu

V celém eshopu probíhá přestavba. Omluvte prosím dočasně chybovost v náhledu kategorií. Skladovost zboží a možnost jeho objednání není narušena. Pracuji zejména na filtraci zboží podle charakteristik. Výsledkem bude možnost...

více
Zdražování

Všechny nově příchozí kroužky zdražuji o 30%. Postupně se tak zdraží celá nabídka kroužků. Toto zdražování není pravděpodobně poslední.

více

Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od kupní smlouvy upravené ust. § 1829 odst. 1 Občanského zákoníku je možné ve stanovené lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží.

 

Formulář neslouží pro případ reklamování zboží za účelem jeho výměny a odstranění vad – k tomuto slouží reklamační formulář.

 

Při odstoupení od kupní smlouvy je možné vrátit vše nebo i jen část zboží. Toto je nutné specifikovat při vyplnění formuláře a nebo jasným a jednoznačným popisem do emailu.

 

Zboží musí být vráceno v původním zakoupeném množství a označeno původními identifikačními štítky. V případě, že nebude vrácené zboží řádně označeno nebo bude smícháno s jiným druhem, bude žádost o odstoupení od kupní smlouvy odmítnuta a zboží bude vráceno zpět odesílateli zásilky na jeho náklady. Případně budou kupujícímu naúčtovány poplatky za roztřídění a dodatečné identifikování zboží.

 

Vyplňte prosím formulář odstoupení od kupní smlouvy a zašlete jej společně se zbožím na adresu uvedenou ve formuláři. Formulář stačí odeslat elektronicky na adresu eshop@krouzkarka.cz .Můžete napsat záměr o odstoupení od kupní smlouvy i vlastními slovy do emailu.

 

Zboží odešlete na adresu:

 

Štěpánka Pospíchalová

Michalovicova 1658

39002  Tábor

 

Formulář odstoupení od kupní smlouvy.doc

 

Formulář odstoupení od kupní smlouvy.pdf

Dodací a platební podmínky

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Možnosti plateb

mastercard     visa     gopay

Věrnostní program

Copyright 2018 - 2023 © Kroužky na techniku chainmaille - kroužkování, šperky