Novinky
Laser/gravírování

Velká novinka v mém eshopu. Nyní nabízím gravirování vlastního obrázku na šupiny a další předměty potřebné k výrobě, prezentaci a prodeji šperků.

více
Ceny porostou

Už i u mě dochází ke zdražování. Postupně, jak budou kroužky přicházet, tak se bude zvyšovat cena o 2Kč na balení. Děkuji za pochopení. 

více

Dodací podmínky

Dodací podmínky

Dodání zboží poskytuje Česká pošta a Zásilkovna. V procesu objednávky si vybíráte dle vašich individuálních preferencí. Cena je uvedena u jednotlivých položek. K různým druhům platby jsou přiřazeny různé druhy dopravy, proto se může stát, že neuvidíte všechny možnosti. Uvidíte vždy ty možnosti, které jsou k danému způsobu platby přiřazeny. Cena za dopravu obsahuje i cenu za balení zboží, je tedy konečná. U některých druhů dopravy je možná dobírka. Dobírka je vždy zpoplatněna.


Doprava u objednávky nad 1000Kč je zdarma.

 

Zásilky jsou pojištěné do výše hodnoty objednávky, s trackovacím číslem, obvyklá doba dodání do 3 pracovních dnů. Toto platí, pokud není uvedeno jinak. V případě potíží s doručením mě kontaktujte na email eshop@krouzkarka.cz.

 

Pokud objednáte do 18hod, odesílám balíček následující pracovní den.

Při objednání po 18hod odesílám balíček druhý den od vytvoření objednávky.

 

Česká pošta

Obvyklá doba dodání do 2-3  pracovních dní dle zvolené služby.

Varianty dopravy:

  • doporučené psaní prioritní - cena 75Kč, možná dobírka
  • doporučené psaní ekonomicky - cena 65Kč, možná dobírka
  • obyčejné psaní - cena 35Kč (tento druh dopravy není pojištěný a za případné potíže s doručením neručím, pouze do hodnoty objednávky 500Kč)

Zásilkovna

Zásilkovna doručuje na vámi vybrané výdejní místo. Obvyklá doba dodání je do 3 pracovních dnů. Cena 77, možnost dobírky.

Osobní převzetí

V některých případech je možné osobní převzetí. Vždy vyčkejte na potvrzení objednávky a telefonicky si sjednáme místo a čas převzetí. Osobní převzetí je možné v centru Tábora. Zdarma.

 

Nyní zasílám zásilky i na Slovensko!


Na Slovensko zasílám zatím prostřednictvím zásilkovny na výdejní místo. Dobírka není možná. Platba probíhá předem na účet. Fakturu vám mohu vystavit v EUR.

Copyright 2018 - 2022 © Kroužky na techniku chainmaille - kroužkování, šperky