Novinky
Registrace

Všichni registrovaní nakupující dostávají dárek. Jedná se o jednorázovou slevu 10% na veškeré zboží. Registrovat se můžete v nákupním košíku, na stránce pod ikonkou panáčka, v tabulce s přihlášením/registrací a...

více
Doprava zdarma na všechny šperky

Využijte jaro k nakoupení šperků s dopravou zdarma. Platí do 12.4.

více

Dodací podmínky

Dodací podmínky

Dodání zboží poskytuje Česká pošta a Zásilkovna. V procesu objednávky si vybíráte dle vašich individuálních preferencí. Cena je uvedena u jednotlivých položek. K různým druhům platby jsou přiřazeny různé druhy dopravy, proto se může stát, že neuvidíte všechny možnosti. Uvidíte vždy ty možnosti, které jsou k danému způsobu platby přiřazeny. Cena za dopravu obsahuje i cenu za balení zboží, je tedy konečná. U některých druhů dopravy je možná dobírka. Dobírka je vždy zpoplatněna částkou 55Kč nebo 15Kč dle zvoleného dopravce. 


Doprava u objednávky nad 1000Kč je zdarna.

 

Zásilky jsou pojištěné do výše hodnoty objednávky, s trackovacím číslem, obvyklá doba dodání do 3 pracovních dnů. Toto platí, pokud není uvedeno jinak. V případě potíží s doručením mě kontaktujte na email eshop@krouzkarka.cz.

 

Pokud objednáte do 12hod, odesílám balíček ještě tentýž den. Jinak odesílám balíčky následující pracovní den. 

 

Česká pošta

Varianty dopravy:

  • doporučené psaní prioritní - cena 75Kč, možná dobírka
  • doporučené psaní ekonomicky - cena 65Kč, možná dobírka
  • obyčejné psaní - cena 35Kč (tento druh dopravy není pojištěný a za případné potíže s doručením neručím, pouze do hodnoty objednávky 500Kč)

Zásilkovna

Zásilkovna doručuje na vámi vybrané výdejní místo. Obvyklá doba dodání je do 3 pracovních dnů. Cena 65, možnost dobírky.

Osobní převzetí

V některých případech je možné osobní převzetí. Vždy vyčkejte na potvrzení objednávky a telefonicky si sjednáme místo a čas převzetí. Osobní převzetí je možné v centru Tábora. Zdarma.

 

 

 

Copyright 2018 - 2021 © Kroužky na techniku chainmaille - kroužkování, šperky