Akční nabídky
 6,6/1,2 100 ks Fialová
93,- Kč (3,85 €)
Novinky
Přestavba eshopu

V celém eshopu probíhá přestavba. Omluvte prosím dočasně chybovost v náhledu kategorií. Skladovost zboží a možnost jeho objednání není narušena. Pracuji zejména na filtraci zboží podle charakteristik. Výsledkem bude možnost...

více
Zdražování

Všechny nově příchozí kroužky zdražuji o 30%. Postupně se tak zdraží celá nabídka kroužků. Toto zdražování není pravděpodobně poslední.

více

Dodací podmínky

Dodací podmínky

Dodání zboží poskytuje Česká pošta a Zásilkovna. V procesu objednávky si vybíráte dle vašich individuálních preferencí. Cena je uvedena u jednotlivých položek. K různým druhům platby jsou přiřazeny různé druhy dopravy, proto se může stát, že neuvidíte všechny možnosti. Uvidíte vždy ty možnosti, které jsou k danému způsobu platby přiřazeny. Cena za dopravu obsahuje i cenu za balení zboží, je tedy konečná. U některých druhů dopravy je možná dobírka. Dobírka je vždy zpoplatněna.


Doprava u objednávky nad 2500Kč je zdarma.

 

Zásilky jsou pojištěné do výše hodnoty objednávky, s trackovacím číslem, obvyklá doba dodání do 3 pracovních dnů. Toto platí, pokud není uvedeno jinak. V případě potíží s doručením mě kontaktujte na email eshop@krouzkarka.cz.

 

Pokud objednáte do 18hod, odesílám balíček následující pracovní den.

Při objednání po 18hod odesílám balíček až druhý den od vytvoření objednávky.

 

Česká pošta

Obvyklá doba dodání do 2-3  pracovních dní dle zvolené služby.

Varianty dopravy:

  • doporučené psaní prioritní - cena 83, možná dobírka 67
  • doporučené psaní ekonomicky - cena 76, možná dobírka 67
  • obyčejné psaní - cena 35Kč (tento druh dopravy není pojištěný a za případné potíže s doručením neručím, pouze do hodnoty objednávky 500Kč)

Zásilkovna

Zásilkovna doručuje na vámi vybrané výdejní místo nebo z box. Obvyklá doba dodání je do 3 pracovních dnů. Cena 87, možnost dobírky 67

Osobní převzetí

V některých případech je možné osobní převzetí. Vždy vyčkejte na potvrzení objednávky a telefonicky si sjednáme místo a čas převzetí. Osobní převzetí je možné v centru Tábora. Zdarma.

 

Nyní zasílám zásilky i na Slovensko!


Na Slovensko zasílám zatím prostřednictvím zásilkovny na výdejní místo. Dobírka není možná. Platba probíhá předem na účet. Fakturu vám mohu vystavit v EUR. Cena 180Kč.

Dodací a platební podmínky

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Možnosti plateb

mastercard     visa     gopay

Věrnostní program

Copyright 2018 - 2023 © Kroužky na techniku chainmaille - kroužkování, šperky