Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

náramky, náušnice, mezikusy

Úvod NávodyBarrel - návod

Barrel - návod na náramky, náušnice, mezikusy

Vhodné pro začátečníky


Barrel náramek

Velikost kroužků:



Legenda: šedé kroužky jsou 5/1,2 vámi zvolené barvy, červené kroužky představují kroužky 5/1,2 kontrastní barvy nebo kroužky 5/1,2 z hranatého drátu


1. Připravíme si řetízek 1-1-2. Tak jako vidíte na obrázku, doporučuji poslední dva kroužky barevné nebo z hranatého drátu. Tyto kroužky vám budou řetízek zdobit.

 

Návod barrel
2. Vezmeme si nový kroužek. Navlékneme ho do barevných kroužků, provedeme s ním pohyb podle černé čáry na obrázku a zároveň ho vložíme do úplně prvního kroužku. Můžeme zavřít.  Prochází nám tedy celkem třemi kroužky. Barevnými a úplně prvním. Získáte dílek, který vidíte na dalším obrázku.

Barrel návod

Návod barrel

3. Další kroužek vložíte do oka mezi dva stříbrné kroužky podle obrázku. Nový kroužek prochází dvěma kroužky.

Tento dílek je vhodný jako mezikus mezi naketlované korálky. Pokud si vytvoříte několik těchto dílků, dohromady s korálky z nich budete mít pěkný náramek nebo náušnice. My však pokračujeme dál.

Barrel návod
4. Na poslední kroužek z kroku 3 připojíme jeden stříbrné barvy. V podstatě jsme opět na začátku a budeme základní dílky napojovat.

Barrel návod
5. Na kroužek z kroku 4 přidáme dva barevné. 

Barrel návod
6. Nový kroužek provlékneme barevnými kroužky a provedeme s ním pohyb podle čáry. Jakmile ho vložíme do kroužku, ve kterém je šipka, uzavřeme ho. Pohyb je stejný jako v kroku 2. Získáme tento tvar.

Barrel návod

Barrel návod

7. Vložíme kroužek do oka mezi dva stříbrné. Zakončili jsme další dílek. A můžeme napojovat a neustále opakovat kroky 4-7. 

Barrel návod


Věřím, že jste se právě naučili další vazbu, která vám bude dělat radost v podobě náramků a náušnic.


Vypracovala:

Štěpánka Pospíchalová - Kroužkařka

Dodací a platební podmínky

Reklamační řád a odstoupení od smlouvy

Copyright 2018 - 2021 © Kroužky na techniku chainmaille - kroužkování, šperky